STRZELECKI BUDŻET OBYWATELSKI 2022

7 wrzesień 2021
POMÓŻ NAM WYGRAĆ - ODDAJ 5 PKT. NA PROJEKT NR 12
Szanowni Państwo,

zachęcamy do udziału w głosowaniu na projekty w ramach SBO 2022, a w szczególności na projekt NR 12 dotyczący wymiany części chodnika prowadzącego do PSP nr 7 i Przedszkolandii, Kościoła i ogrodzenia placu zabaw w Przedszkolu Publicznym Nr 8 w Strzelcach Opolskich od strony bloku nr 8. Remont chodnika i ogrodzenia niewątpliwie podniesie jego walory użytkowe, estetyczne i zapewni większe bezpieczeństwo wszystkim przechodniom, nie tylko dzieciom z przedszkola i szkoły.

Głosowanie mieszkańców trwa do 14 września 2021 r.

Uprawnionymi do głosowania są wszyscy mieszkańcy gminy Strzelce Opolskie od dnia urodzenia do ∞ !!!

Głosujący wybierają pięć projektów z „Listy projektów” podlegających głosowaniu, przy czym każdemu z projektów wybranych przez głosującego, głosujący przyznaje punktację od 5 do 1. Ankiety do głosowania są dostępne w siedzibie Urzędu Miejskiego lub w formie elektronicznej na stronie

http://strzelceopolskie.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski (tu potrzebny jest telefon komórkowy do weryfikacji danych).

Prosimy o oddanie max liczby punktów (5) na projekt nr 12 .

Rodzice prosimy zmobilizujcie siebie, rodzinę, sąsiadów, znajomych i przyjaciół z terenu całej gminy Strzelce Opolskie.

Jeden może dużo, razem możemy wszystko!!!!!!

Sugerujemy, żeby pozostałe głosy (pkt.4,3,2,1) oddać na projekty naszych sąsiadów:
Przykładowe głosowanie:
5 pkt. projekt nr 12
4 pkt. projekt nr 8 ( projekt PSP nr7-dalsza część wspólnego chodnika i ogrodzenia)
3 pkt. projekt nr 2
2 pkt. projekt nr 3
1 pkt. projekt nr 21

Serdecznie dziękujemy.

Dyrekcja, Pracownicy i Rada Rodziców
Przedszkola Publicznego Nr 8 w Strzelcach Opolskich

Informację wprowadził(a): Barbara Kociołek (2021-09-07 20:30:08)
Informację zmodyfikował(a): Barbara Kociołek (2021-09-07 20:33:28)