Bo najważniejsze jest BEZPIECZEŃSTWO!

10 listopad 2022
Szkolenie pierwszej pomocy w ramach zadania "Świadomy nauczyciel - bezpieczna szkoła"
W dniach 4-6 listopada nauczyciele naszego Przedszkola wzięli udział w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy w ramach zadania "Świadomy nauczyciel - bezpieczna szkoła". Zadanie to współfinansowane było ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, ze środków Budżetu Państwa oraz środków Województwa Opolskiego w ramach projektu "Wsparcie kształcenia ustawicznego w ramach Europejskiego Budżetu Obywatelskiego". Szkolenie w całości poświęcone było doskonaleniu umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Kursanci mieli okazję poznać metody i techniki pomocy poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach. Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie instruktorów przekazana podczas trzydniowego szkolenia zaowocowała zdaniem przez naszych pracowników egzaminu, a tym samym nabyciem uprawnień do nauczania pierwszej pomocy w jednostkach oświatowych. Z całą pewnością przyczyni się to do zwiększenia bezpieczeństwa na terenie naszej placówki.

Informację wprowadził(a): Anna Więckowska (2022-11-10 20:10:22)