Dziękujemy !!!

29 luty 2024
To dzięki Wam jesteśmy numerem 1 laugh
Kochani Rodzice

Miło nam donieść, iż spotkało nas niezwykłe wyróżnienie w Plebiscycie Edukacyjnym 2023 organizowanym przez Nową Trybunę Opolską.
Dzięki Wam i wszystkim oddanym przez Was głosom w Plebiscycie, nasze Przedszkole zajęło...laughPIERWSZE miejsce w powiecie strzeleckim w kategorii "Placówki oświatowe - przedszkola". Dyplom został złożony na ręce naszej "przedszkolnej mamy" pani Dyrektor Joanny Niepali.
To jednak nie był koniec pozytywnych informacji dla naszej placówki. Okazało się bowiem, iż nasza kochana pani Justyna Kraik została ogłoszona najlepszą nauczycielką przedszkola w powiecie strzeleckim, a w skali całego województwa opolskiego zajęła III miejsce.

Pragniemy serdecznie podziękować Państwu za zaangażowanie i każdy oddany głos, bo świadczą one o Waszym zaufaniu do naszej placówki, naszych pracowników oraz do tego co i w jaki sposób robimy towarzysząc na co dzień Waszym pociechom.
Spieszymy również zapewnić, że nie osiądziemy na zdobytych laurach i dalej będziemy rozwijać swoją wiedzę, umiejętności i pasje, by jeszcze mocniej dmuchać w skrzydła Waszych dzieci, tak jak Wy dmuchacie w nasze. heart

Więcej informacji o Plebiscycie, jego zasadach oraz laureatach znajdziecie Państwo klikają w poniższy link

Informację wprowadził(a): Justyna Kępa (2024-02-29 22:27:27)
Informację zmodyfikował(a): Justyna Kępa (2024-02-29 22:42:25)