Mamy TO!!!

3 lipiec 2024
Będzie "Leśny plac zabaw" w naszym przedszkolu
Że nasze Nauczycielki są kreatywne i pełne chęci do działania, to każdy wie.
Wiedzą też to osoby z Zarządu Fundacji "Górażdże - Aktywni w Regionie", którzy docenili pomysłowość naszych Pań przyznając naszej inicjatywie "Leśny Plac Zabaw" grant w ramach organizowanego przez Fundację Programu Grantowego. Fundacja "Górażdże - Aktywni w Regionie" w ramach konkursu grantowego wyłoniła 36 najciekawszych inicjatyw o znaczeniu lokalnym i regionalnym w takich obszarach jak: ekologia, nauka i edukacja, kultura, poprawa lokalnej infrastruktury i zagospodarowanie przestrzeni, sport, ochrona i profilaktyka zdrowia.
Warto wspomnieć, że nasz wniosek był jednym z 154, które w tym roku wpłynęły do Fundacji w ramach wspomnianego wyżej Programu.
Dzięki zdobytemu dofinansowaniu dzieci naszego przedszkola jeszcze lepiej poznają zagadnienia związane z ekologią i bioróżnorodnością podczas wyśmienitej zabawy na "Leśnym Placu Zabaw".

Serdecznie gratulujemy pomysłu i dziękujemy wszystkim nauczycielkom za zaangażowanie i nieoceniony wkład pracy, dzięki któremu nasza placówka została wyróżniona w regionie poprzez przyznanie grantu.

Informację wprowadził(a): Justyna Kępa (2024-07-03 22:34:10)
Informację zmodyfikował(a): Justyna Kępa (2024-07-03 22:35:02)