"Porozmawiajmy o mowie przedszkolaka"

27 listopad 2022
Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z zakresu profilaktyki logopedycznej.
W dniu 24. listopada 2022 odbyło się coroczne spotkanie dla rodziców pod hasłem "Porozmawiajmy o mowie przedszkolaka", podczas którego omawiane były treści z zakresu profilaktyki logopedycznej.
Rodzice mieli okazję spotkać się z neurologopedą klinicznym Justyną Kępa oraz z logopedą i trenerką oddechu metody Buteyki p. Magdaleną Brandt, na co dzień pracującą w strzeleckiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
Podczas spotkania omawiane były zagadnienia dotyczące rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym, jakie są jego prawidła, co powinno zaniepokoić rodzica, jak na rozwój dziecka i jego zdrowie wpływa prawidłowy oddech oraz wiele innych. Nie obyło się również bez części warsztatowej, na której rodzice mogli sprawdzić na sobie działanie taśm mięśniowych znajdujących się w ciele i ich wpływu na sferę oralną.
Serdecznie dziękujemy p. Magdalenie Brandt za wzięcie udziału w spotkaniu oraz tak entuzjastyczne dzielenie się swą wiedzą i doświadczeniem terapeutycznym.

Informację wprowadził(a): Anna Więckowska (2022-11-27 16:46:34)
Informację zmodyfikował(a): Anna Więckowska (2022-11-27 16:48:43)