"Walentynka dla Babci i Dziadka"

20 marzec 2024
Konkurs plastyczny rozstrzygnięty !
Z okazji Dnia Babci i Dziadka Przedszkole Nr 9 w Strzelcach Opolskich zorganizowało konkurs plastyczny na najładniejsza laurkę z tej okazji. Nasze przedszkole również wzięło udział w konkursie. Pięcioletnia Kinga z grupy Jeżyki wykonała piękną laurkę przedstawiającą drzewo z dużą ilością czerwonych liści w kształcie serduszek. Na odwrocie laurki samodzielnie wykonała rysunek przedstawiający postać dziadka i babci.
Zdolności naszej podopiecznej zostały docenione przez komisję konkursową i zajęła 1. miejsce w tym konkursie.
Z tej okazji przy udziale Pani Dyrektor Joanny Niepala odbyło się uroczyste wręczenie dyplomu i nagród. Kinga była bardzo szczęśliwa i zadeklarowała chęć udziału w kolejnych konkursach.

Informację wprowadził(a): Justyna Kępa (2024-03-24 20:40:48)