Wizyta Mikołaja

6 grudzień 2022
6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość!
Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, a grupa Tygrysków zaprezentowała krótki występ. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami, a w salach pozostawi wielkie wory prezentów dla wszystkich grup. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Dziękujemy Mikołajowi za odwiedziny w naszym przedszkolu, które sprawiły wiele radości naszym dzieciom i które zostaną w ich wspomnieniach na długie lata! Dziękujemy również Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu wspaniałych paczek dla dzieci, prezentów oraz za piękne choinki!

Informację wprowadził(a): Anna Więckowska (2022-12-09 10:55:07)
Informację zmodyfikował(a): Anna Więckowska (2022-12-09 10:57:09)