Konkurs " Wakacyjni poszukiwacze skarbów"

11 czerwiec 2021
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.
Dzień dobry,

Z okazji nadchodzących wakacji, Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich ogłosiło konkurs pt. "Wakacyjni poszukiwacze skarbów". Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych:

I- dzieci w wieku od 6-9 lat
II- dzieci w wieku 10-12 lat

Udział w konkursie jest darmowy, polega na odbiorze z PCK przez rodzica lub opiekuna dziecka, zestawu składającego się z sakiewki oraz mapy. Ilość pakietów jest ograniczona. Konkurs polega na zbieraniu do sakiewki pamiątek znalezionych podczas wakacyjnych podróży. Na mapie należy zaznaczyć i podpisać miejsce, w którym "skarb" został znaleziony. Na zakończenie wakacji, dziecko wykonuje pracę plastyczną z wykorzystaniem wakacyjnych skarbów. Prace oraz mapy należy dostarczyć do Powiatowego Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich do 10.09.2021r. Przewiduje się nagrody dla zdobywców miejsc I, II, III, w każdej kategorii wiekowej. Wszystkie prace wraz z mapami staną się elementem pokonkursowej wystawy.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej PCK: centrum-kultury.eu

Informację wprowadził(a): Barbara Kociołek (2021-06-11 21:26:59)
Informację zmodyfikował(a): Barbara Kociołek (2021-06-11 21:30:43)