WAŻNA INFORMACJA
Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20.03.2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku
z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty zostaje przedłużone do dnia 10.04.2020 r. włącznie.

REKRUTACJA:
Lista dzieci zakwalifikowanych będzie wywieszona 30.03.2020 r. o godz. 9.00 zgodnie
z harmonogramem rekrutacji na drzwiach wejściowych do przedszkola i na stronie internetowej pp8.strzelceopolskie.edu.pl

UWAGA!  Umieszczenie dziecka na liście zakwalifikowanych nie oznacza jeszcze przyjęcia tego dziecka do przedszkola.
Aby dziecko mogło wziąć udział w kolejnym etapie rekrutacji należy
w okresie 30.03.2020r. do 06.04.2020r.  przesłać do przedszkola w formie elektronicznej
na adres  przedszkole@pp8.strzelceopolskie.edu.pl pisemne potwierdzenie Państwa woli przyjęcia lub nieprzyjęcia dziecka do naszego przedszkola.

Informacja ta jest niezbędna do kolejnego etapu rekrutacji. Brak tej informacji od rodziców wyklucza dziecko z udziału w kolejnym etapie rekrutacji.

Wyrażenie woli przyjęcia dziekca do przedszkola na właściwym druku będzie można uzupełnić
po zakończeniu stanu epidemii.

Lista dzieci przyjętych do Przedszkola Publicznego Nr 8 w Strzelcach Op. i do oddziału zamiejscowego w Szymiszowie na rok szkolny 2020/2021 będzie wywieszona na drzwiach wejściowych do przedszkola i na stronie internetowej pp8.strzelceopolskie.edu.pl
w dniu 16 kwietnia 2020 r. o godz. 9:00.

REKRUTACJA 2020/2021
TERMINARZ:
do 17 lutego - przyjmowanie deklaracji o pozostawieniu dziecka w przedszkolu
do 24 lutego -
przyjmowanie kart zgłoszenia dziecka sześcioletniego
od 3 marca 2020r. do 20 marca 2020r. -ROZPOCZĘCIE POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO
Informujemy, że obecna rekrutacja będzie przeprowadzana elektronicznie.
Link do portalu zostanie podany wkrótce, sam system będzie aktywny od 3 marca 2020r.
Wypełnioną elektronicznie deklarację należy wydrukować wraz ze wszystkimi załącznikami, podpisać i złożyć w kancelarii przedszkolnej.
Dopiero spełnienie obu procedur sprawia, że wniosek o przyjęcie uznaje się za złożony poprawnie.
W przypadku braku możliwości samodzielnego wypełnienia wniosku drogą internetową, istnieje możliwość jej wypełnienia w przedszkolu, w godzinach pracy kancelarii.

W załączniku znajdują się Zarządzenie Burmistrza, Uchwała Rady Miejskiej
w Strzelcach Opolskich oraz szczegółowy harmonogram rekrutacji.
Pliki do pobrania:
Informację wprowadził(a): Barbara Kociołek (2019-02-11 22:17:33)
Informację zmodyfikował(a): Barbara Kociołek (2020-03-30 10:28:44)