Międzynarodowy Dzień Strażaka

15 maj 2024
Wizyta przedszkolaków w Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich
Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka dzieci odwiedziły strażaków z PSP w Strzelcach Opolskich. Była to dla nich niezapomniana lekcja edukacji pożarowej, podczas której mogły dowiedzieć się, jak ważną rolę pełnią strażacy w społeczności. Opiekunowie również byli zadowoleni z tej inicjatywy, która pozwoliła dzieciom na poznanie pracy strażaków i zdobycie nowych doświadczeń. Dziękujemy strażakom za ciepłe przyjęcie i zaangażowanie podczas wizyty. Mamy nadzieję, że spotkanie z przedszkolakami przyczyniło się do zwiększenia świadomości dzieci na temat bezpieczeństwa pożarowego. Wierzymy, że podobne inicjatywy będą kontynuowane, aby edukować kolejne pokolenia na temat właściwych zachowań w sytuacjach awaryjnych.

Informację wprowadził(a): Joanna Niepala (2024-05-15 12:02:16)
Informację zmodyfikował(a): Joanna Niepala (2024-05-15 12:05:47)