UWAGA RODZICE !!!

27 styczeń 2022
REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI 2022/2023 AKTUALIZACJA !!!
TERMINARZ:
    do 17 lutego - przyjmowanie deklaracji o pozostawieniu dziecka w przedszkolu
    od 3 marca 2022 r. do 22 marca 2022r. -ROZPOCZĘCIE POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO

Informujemy, że obecna rekrutacja będzie przeprowadzana elektronicznie. Link do portalu https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gminastrzelceopolskie będzie aktywny od 3 marca 2022 r.

Wypełnioną elektronicznie deklarację należy wydrukować wraz ze wszystkimi załącznikami, podpisać i złożyć w sekretariacie przedszkola.
Dopiero spełnienie obu procedur sprawia, że wniosek o przyjęcie uznaje się za złożony poprawnie. W przypadku braku możliwości samodzielnego wypełnienia wniosku drogą internetową, istnieje możliwość jej wypełnienia w przedszkolu, w godzinach pracy kancelarii.

W załączniku znajdują się Zarządzenie Burmistrza, Uchwała Rady Miejskiej w Strzelcach Opolskich oraz szczegółowy harmonogram rekrutacji.

Informację wprowadził(a): Barbara Kociołek (2022-01-27 20:39:01)
Informację zmodyfikował(a): Barbara Kociołek (2022-02-22 13:57:57)